پژوهشگاه علوم ورزشی، دانشجویان دوره دکترای رشته تربیت‌بدنی و سایر رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های دولتی کشور را برای فرصت مطالعاتی 6 تا 9 ماهه، جذب می‌کند.


به گزارش "ورزش و دانش" و به نقل از پایگاه رسمی "پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری"، دانشجویان متقاضی شرکت در این دوره می‌توانند از ظرفیت‌های موجود در پژوهشگاه استفاده کنند، همچنین پذیرفته‌شدگان از حقوق و مزایای دوره‌های فرصت مطالعاتی وزارت علوم برای دانشجویان بورسیه و غیربورسیه بهره‌مند خواهند شد.

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند پس از کسب اطلاع از شرایط پذیرش در دانشگاه خود، سوابق اعضای هیأت علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و سایر اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها که به شکل تمام‌ وقت یا پاره‌ وقت با پژوهشگاه همکاری دارند را مطالعه و به مذاکره با این اعضا اقدام نمایند تا پس از کسب موافقت آنها، نامه پذیرش و دعوت‌نامه پژوهشگاه را دریافت کنند. ادامه روند پذیرش نیز در دانشگاه مبدأ و سازمان امور دانشجویان انجام می‌گیرد که بخشنامه‌های جاری در سایت این سازمان، قابل ‌مطالعه است.

شرایط دقیق استفاده از فرصت مطالعاتی در دانشگاه‌های مبدأ بر اساس سهمیه‌های مشخص انجام می‌شود، بنابراین دانشجویان ابتدا باید از شرایط دانشگاه خود اطلاعات کافی را کسب کنند و در صورتی که دارای شرایط لازم بودند با اعضای هیأت علمی پژوهشگاه، مکاتبه نمایند.

شایان ذکر است از سال 1393 تاکنون 21 نفر از دانشجویان دوره دکترای دانشگاه‌های مختلف کشور این دوره را با موفقیت سپری کرده‌اند و از خدمات و امکانات پژوهشگاه، کمک هزینه‌های تحصیلی و مشاوره علمی اعضای هیأت علمی در موضوع مرتبط با رساله دکترای خود نیز بهره‌مند شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت پژوهشگاه علوم ورزشی مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن‌های 88747884-021 و 88747632-021 داخلی 115 (معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه) تماس بگیرند.

poster jazb daneshjoyan dar pajoheshgah oluom varzeshi

لینک: varzeshdanesh.ir/1397/09/07/no.78

انعکاس این خبر در رسانه‌ها

گوگل نیوز - پایگاه خبری اخبار رسمی